281
edits
Line 20: | Line 20: | ||
|[http://mirror.enigma14.eu/pic-k150-programmer/PL2303_Prolific_DriverInstaller_v1_10_0.zip PL2303_Prolific_DriverInstaller_v1_10_0.zip] | |[http://mirror.enigma14.eu/pic-k150-programmer/PL2303_Prolific_DriverInstaller_v1_10_0.zip PL2303_Prolific_DriverInstaller_v1_10_0.zip] | ||
|4.2MB | |4.2MB | ||
|- | |||
|PIC K150 Manual | |||
|[http://www.elektrobot.hu/downloads/PIC_programozo/PIC_K150_programmer_manual.pdf PIC_K150_programmer_manual.pdf] | |||
|[http://mirror.enigma14.eu/pic-k150-programmer/PIC_K150_programmer_manual.pdf PIC_K150_programmer_manual.pdf] | |||
|618 kB | |||
|} | |} |